OEM: 2N115310AE
GTIN/EAN: 4027816393382
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Dış çap: 141 mm
Ağırlık: 1,76 kg
Montaj yeri: Ön aks
Uzunluk: 346 mm
Sadece takım halinde değiştirin
Dış çap: 11,5 mm