OEM: A0004110100
GTIN/EAN: 4027816401155
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
KUTUICIADET1
Ürün Özellikleri
Malzeme: Lastik/Metal
Servis bilgisini dikkate alın
İlave parça: somunlu
Montaj yeri: Önden
Delik çemberi-Ø: 110 mm
Genişlik: 149 mm
Dış çap: 148 mm
İlave parça 2: Cıvatalar ile
İç çap: 58 mm
Ağırlık: 1,53 kg
İlave parça 2: Destek pullu
Kalınlık: 40 mm
OE-No. için: 000 411 01 00
Uzunluk: 208 mm