OEM: 6X0955711F
GTIN/EAN: 4027816409328
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Kalınlık: 123 mm
Ağırlık: 0,9 kg
Genişlik: 133 mm
Gerilim: 12 V
OE-No. için: 6X0 955 711 F