OEM: A2014211212
GTIN/EAN: 4027816085430
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Minimum sipariş 2 adettir
Ürün Özellikleri
Asgari kalınlık: 9 mm
Dış çap: 262 mm
Montaj yeri: Ön aks
Tespit borularının sayısı: 2
Fren diski türü: Dolu
Kalınlık: 43,5 mm
Jant: 5 Delik
Merkezleme çapı: 67 mm
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Delik çemberi-Ø: 112 mm
Ağırlık: 3,829 kg
Fren diski kalınlığı: 11 mm