GTIN/EAN: 8699166366734
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Kontr. işareti: E1 90R-02C0115/0245
Delik çemberi-Ø: 112,0 mm
İç çap: 154,3 mm
Yükseklik: 82,0 mm
MAPP kodu mevcut
Delik sayısı: 5
Asgari kalınlık: 27,4 mm
Delik-Ø: 15,2 mm
Fren diski türü: Havalandırmalı
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Fren diski kalınlığı: 30,0 mm
Dış çap: 320,0 mm
Merkezleme çapı: 67,0 mm