OEM: 4A0407181B
GTIN/EAN: 4027816076292
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Dış çap: 63 mm
OE-No. için: 4A0 407 181 A
Dış çap: 26 mm
Malzeme: Lastik/Metal
İç çap: 16,2 mm