OEM: XR858178
GTIN/EAN: 4044197557189
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Kalınlık: 17,5 mm
İlave parça: Aksesuar ile
Dişli sapmalarının adedi: 4
İkaz kontağı: Aşınma ikaz göstergesi için hazırlanmış değil
Yükseklik 1: 58,1 mm
Uzunluk: 163,2 mm