Üretici Numarası: F89Z 9155 A
Kullanıldığı Araçlar: FORD FOCUS I - JAGUAR S-TYPE II, XF I, XJ
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Açıklama: FORD OTOSAN F89Z 9155 A Yakıt Fıltre, OEM: 1152242, 1208747, 2M519155AA, 3964918, C2Z7738, XR81775, ZZP013470, ZZP013480, ZZP113470, ZZP113480. FORD FOCUS I - JAGUAR S-TYPE II, XF I, XJ modellerine uygundur.Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
Ürün Özellikleri
Yükseklik: 180 mm
Egzoz Ø: 8 mm
Emme Ø: 8 mm
Filtre tipi: Boru filtresi
Dış çap: 52 mm