Üretici Numarası: 21407005/S
Kullanıldığı Araçlar: PEUGEOT 206 , 206 Van , 206+
OEM: 5038C7
GTIN/EAN: 8680871151234
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Genişlik: 158,0 mm
İç çap: 14,0 mm
Kalınlık: 52,0 mm
Dış çap: 66,0 mm
Uzunluk: 174 mm
Dış çap: 109,0 mm
Montaj yeri: Ön aksın solu
İç dişli: M8 x 1,25 mm