Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Sil. del.: 18,5 mm
Dikey borunun çapı: 8 mm
Strok: 235 mm
İtme kuvveti: 100 N
Uzunluk: 587 mm