Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Tel çapı: 10,50 mm
Yay şekli: Sabit tel çapına sahip yay cıvatası
Ağırlık: 1,65 kg
Dış çap: 111 mm
Uzunluk: 387 mm