Üretici Numarası: AV13X1925LMHD
GTIN/EAN: 5412571004274
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Renk: Siyah
Uzunluk: 1925 mm
Genişlik: 13 mm
Malzeme: Aramid
Malzeme: Polychloropren (Neopren)
Dış uzunluk: 1940 mm