Üretici Numarası: AV13X850HD
GTIN/EAN: 5412571021066
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Renk: Siyah
Malzeme: Polychloropren (Neopren)
Uzunluk: 850 mm
Malzeme: Polyester
Genişlik: 13 mm
Dış uzunluk: 865 mm