Üretici Numarası: AVX13X1975HD
OEM: 4807210, G9433948
GTIN/EAN: 5412571014174
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Dış uzunluk: 1990 mm
Uzunluk: 1975 mm
Renk: Siyah
Genişlik: 13 mm