OEM: 14550PGEA01
GTIN/EAN: 4005108195180
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Açıklama: INA 532 0019 20 V Kayıs Gergi Rulmanı, OEM: 14550PGEA01. HONDA ACCORD VI modellerine uygundur.Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
Ürün Özellikleri
Ø: 55,0 mm
Genişlik: 30,0 mm