OEM: A1192000270
GTIN/EAN: 4005108327307
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Açıklama: INA 534 0077 20 V Kayıs Gergi Kutugu, OEM: A1192000270. MERCEDES 124 , E-SERISI , SL , S-SERISI modellerine uygundur. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
Ürün Özellikleri
Genişlik: 32,0 mm
Dış çap: 80,0 mm