GTIN/EAN: 8699903084006
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Dikey borunun çapı: 10 mm
Uzunluk: 500 mm
Sil. del.: 22 mm
Strok: 195 mm