OEM: 9648, PNH500670
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
İç yarı çap 2: 44 mm
Malzeme: AEM (etilen-akrilat-kauçuk)
Hortum uzunluğu: 670 mm
İç yarı çap 1: 50 mm