Üretici Numarası: KCF24002
Teslim süresi: Dış Depo Tedarik, 7 İş günü Kargoya Teslimat
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Yükseklik: 17 mm
Genişlik: 211 mm
Uzunluk: 240 mm