OEM: 8D5511115AA
GTIN/EAN: 4909500762943
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Yay şekli: Helezonik yay
Ağırlık: 1,704 kg
Dış çap: 111 mm
Parametre: E
Kalınlık 1: 10,8 mm
Montaj yeri: Arka aks
Uzunluk: 395 mm