OEM: 1K0511115BC
GTIN/EAN: 4909500617588
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Kalınlık 1: 11,3 mm
Yay şekli: Helezonik yay
Ağırlık: 1,74 kg
Parametre: E
Montaj yeri: Arka aks
Dış çap: 111 mm
Uzunluk: 350 mm