Kullanıldığı Araçlar: G30-G31-G32-G11-G12-G14-G15-G16
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Kayış kasnağı-Ø: 55,0 mm
Klemens: B+ (M8)
Olukların sayısı: 4
Tespit borularının sayısı: 2
Gerilim: 12 V
Alternatör-şarj akımı: 90 A