Üretici Numarası: DNP96325170
Kullanıldığı Araçlar: CHEVROLET EPICA
OEM: P96325170
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Özellik (kimyasal..): Asbestsiz
Genişlik: 137 mm
Uzunluk: 325 mm
Yükseklik: 1,5 mm