Üretici Numarası: MBF015594
Kullanıldığı Araçlar: LAND ROVER DEFENDER , DISCOVERY I, DISCOVERY II, RANGE ROVER I
OEM: STC9189
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Yükseklik: 72 mm
WVA numarası: 21238-21514-21237
Kontr. işareti: ECE R90 APPROVED
Aşınma göstergesinin sayısı: 1 aks başına
Kalınlık: 15,5 mm
Montaj yeri: Arka aks
Uzunluk: 88,6 mm