OEM: K24A18300A, 0K24A18300A, BPE818300A, BPE8, 18, 300A
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Klemens: B+(M6)
Alternatör-şarj akımı: 70 A
Gerilim: 14 V
Dönme yönü: Dönme yönü saat yönünde
Montaj yeri: Alternatör
Kaburga sayısı: 4
Kayış kasnağı-Ø: 55,0 mm