OEM: K4891694AA
GTIN/EAN: 4011558036645
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Genişlik: 169 mm
Filtre tipi: Filtre elemanı
Yükseklik: 36 mm
Uzunluk: 328 mm