OEM: 9583260100, 63268200, 9703260400, 9743260000, 9743260400, A9743260400
GTIN/EAN: 8680959308499
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Amortisör sabitlemesi: Alttaki yatak gözü
Min. uzunluk: 432 mm
Amortisor tipi: Yağ basıncı
Amortisör sabitlemesi: Üstteki yatak gözü
Umaks.: 670 mm
Ø1/Ø2: 16x62,20x62 mm