OEM: A2204230112
GTIN/EAN: 4040074209080
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Delik sayısı: 5
Merkezleme çapı: 67 mm
Fren diski türü: Dolu
İhtiyaç duyulan adet sayısı: 2
Yükseklik: 58,4 mm
Fren diski kalınlığı: 11 mm
Asgari kalınlık: 9,3 mm
Montaj yeri: Arka aks
Delik çemberi-Ø: 112 mm
Dış çap: 300 mm
Bijon saplamasının deliği-Ø: 15 mm