OEM: A6384230112
GTIN/EAN: 4040074215265
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Montaj yeri: Arka aks
Delik çemberi-Ø: 112 mm
Delik sayısı: 5
Merkezleme çapı: 67 mm
Fren diski türü: Dolu
Yükseklik: 63,4 mm
Fren diski kalınlığı: 10 mm
Bijon saplamasının deliği-Ø: 15 mm
Dış çap: 280 mm
Asgari kalınlık: 8 mm
İhtiyaç duyulan adet sayısı: 2
Orijinal Parça Üreticisi Bilgileri (OEMs)
Alternatif Ürünler
AP: 14654, 24835, 24835V