OEM: 42200T5B951
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
İç dişli: M10x1 mm
Anahtar genişliği 2: 17 mm
Uzunluk: 422 mm
Anahtar genişliği 1: 15 mm