OEM: 7D0, 820, 413A
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Açıklama: MGA 82510 Klima Radyatoru Vw Transporter Ac0, OEM: 7D0, 820, 413A. VW TRANSPORTER III, TRANSPORTER IV modellerine uygundur.Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
Ürün Özellikleri
Derinlik: 25 mm
İlave parça 2: Kurutucu yok
Genişlik: 755 mm
Resme dikkat edin
Yükseklik: 310 mm