OEM: 8T0823359
GTIN/EAN: 4013872979646
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
İtme kuvveti: 340 N
Uzunluk: 765 mm
Dikey borunun çapı: 8 mm
Sil. del.: 18,5 mm
Ağırlık: 0,421 kg
Strok: 335 mm