OEM: 8E0145790G, 8E0145790G
GTIN/EAN: 8699903084006
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Teknik bilgi numarası: T9103
Fren sistemi: Bosch
İlave parça 2: Fren kaliperi cıvatası ile
Aşınma göstergesinin sayısı: 4 aks başına
Kalınlık: 17,7 mm
İkaz kontağı: Aşınma ikaz kontağı dahil
Genişlik: 148,7 mm
Yükseklik: 57,9 mm