OEM: 1106510G00
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Direnç: 0,6 Ohm
Nominal akım: 5,5 A
Tam boy: 68,0 mm
Montaj derinliği: 17,0 mm
Dişli ölçüsü: M10 x 1,25
Gerilim: 11,0 V
Kızdırma bujisi: Metal kızdırma bujisi
Bağlantı teknolojisi: M4 / 0,8-1,5 Nm
Sıkma torku: 17 Nm
SW: 12 mm