OEM: A2115001102
GTIN/EAN: 5707286265707
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Malzeme: Alüminyum
Soğutma türü: hava soğutmalı
Malzeme: Plastik
SL_Soğutucu modeli: Soğutma kanatçıkları lehimlenmiş
Net uzunluk: 650 mm
Net derinlik: 65 mm
Net genişlik: 115 mm