OEM: 42200S30J51
GTIN/EAN: 4031185165617
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Genişlik: 68,5 mm
İç çap: 30 mm
Dış çap: 152 mm
Jant: 5 Delik
Genişlik 2: 86 mm