OEM: 20311AC200
GTIN/EAN: 4031185078290
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Tespit borularının mesafesi: 65 mm
Amortisör yapı tipi: Yay taşıyıcısı amortisör
Dişli ölçüsü: M12x1,25
Delik-Ø: 14 mm
Montaj yeri: Ön aksın sağı
Amortisor tipi: Gaz basıncı
Amortisör sabitlemesi: Üst pim
Yay dış çapı: 51 mm
Piston kolunun çapı: 22 mm
Piston kolu uzunluğu: 200 mm