OEM: B39D34700A, BBM234700A, B39D, 34, 700A, BBM2, 34, 700A, BBM234700C, BBM2, 34, 700C
GTIN/EAN: 4058787043068
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Amortisör yapı tipi: Teleskopik amortisör
Montaj yeri: Ön aksın sağı
Amortisor tipi: Gaz basıncı
Amortisör sistemi: Çift boru
Piston kolunun çapı: 22 mm
Yay dış çapı: 52 mm
Piston kolu uzunluğu: 229,5 mm