OEM: 4B0511115B
GTIN/EAN: 4031185470780
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Vida dişlerinin sayısı: 6,9
Uzunluk: 275 mm
Dış çap 1: 160 mm
Kalınlık 1: 13,5 mm
D3: 11,3 mm
Montaj yeri: Arka aks
Kalınlık 2: 11,1 mm
Tel çapı: 11,3 mm
Yay şekli: Sabit tel çapına sahip olmayan yay cıvatası
Ağırlık: 2,2 kg
D1: 11,1 mm
D2: 13,6 mm