OEM: 86VBV406A10CA
GTIN/EAN: 4031185169677
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Araç donanımı: Arka cam sileceğine sahip araçlar için
Tam boy: 550 mm
İtme kuvveti: 850 N
Strok: 240 mm
D1: 10 mm
Gövde çapı: 22 mm