OEM: 853698151E
GTIN/EAN: 4058787120455
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
İkaz kontağı: Aşınma ikaz kontağı dahil
Montaj yeri: Ön aks
Fren tipi: Diskli fren
Fren sistemi: Lucas - Girling
Genişlik: 118,9 mm
Kalınlık: 16,3 mm
Yükseklik: 69,8 mm