GTIN/EAN: 4058787139082
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Merkezleme çapı: 72,1 mm
Delik şekli/Delik sayısı: 5/5
Fren diski türü: Dolu
Dış çap: 290 mm
Montaj yeri: Arka aks
Fren diski kalınlığı: 12,5 mm
Asgari kalınlık: 11,25 mm
Yükseklik: 56,1 mm
Orijinal Parça Üreticisi Bilgileri (OEMs)
Alternatif Ürünler
AP: 14958, 14958V, 14993, 14993V