OEM: 424310F010
GTIN/EAN: 4058787141948
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Fren diski türü: Dolu
Dış çap: 290 mm
Montaj yeri: Arka aks
Yükseklik: 57 mm
Fren diski kalınlığı: 10 mm
Delik şekli/Delik sayısı: 5/8
Merkezleme çapı: 62 mm