OEM: 58411S0300, LVBD2063, ADC4081, DSK3472, ADG043247, 8D08611, 55963, BR3299C, 10032V, 8DD355131381
GTIN/EAN: 4058787065510
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Açıklama: OPTIMAL BS-9798HC (Adet) Yüksek Karbonfren Disk Hyundai İ30 (Pde Pd ..., OEM: 58411S0300, LVBD2063, ADC4081, DSK3472, ADG043247, 8D08611, 55963, BR3299C, 10032V, 8DD355131381. HYUNDAI i30 modellerine uygundur. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
Ürün Özellikleri
İlave parça 2: Tekerlek bijon saplaması yok
Dış çap: 300 mm
Fren diski kalınlığı: 12 mm