Üretici Numarası: E-550504A
Kullanıldığı Araçlar: AUDI 80 B4, A4 B5, A6 C5, CABRIOLET B3 - VW PASSAT B5, PASSAT B5.5
OEM: 050906433
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Kablo uzunluğu: 505 mm
Kutup sayısı 3
Sensör: Pasif sensör
İlave parça: Conta ile
Orijinal Parça Üreticisi Bilgileri (OEMs)
AUDI: 50906433, 48906433, PC348, 50906433B
VAG: 50906433, 48906433, PC348, 50906433B
VW: 50906433, 48906433, PC348, 50906433B
Alternatif Ürünler
4U: 20103VV
BREMI: 60180
DEPO: 12004144
EPS: 1953297
ERA: 550504, 550504A, 551264A