Üretici Numarası: BRN031Y48
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Ağırlık: 28,6 kg
Net uzunluk: 969 mm
Net genişlik: 699 mm
Net derinlik: 48 mm