Üretici Numarası: PHI-280011
GTIN/EAN: 8719822220825
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Net derinlik: 35 mm
Net uzunluk: 530 mm
Net genişlik: 280 mm
Malzeme: Plastik
Malzeme: Alüminyum
Egzoz Ø: 34 mm
SL_Soğutucu modeli: Soğutma kanatçıkları mekanik takılmış
Emme Ø: 34 mm