OEM: 1J0511115CF, 31024, 996560, RH6083, 996559, 950678, SP1846, 1J0511115H, 1J0511115AE, 996619
GTIN/EAN: 4013872473953
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Dış çap: 111 mm
Ø: 11,5 mm
Parametre: E
Uzunluk: 360 mm