Üretici Numarası: PG-ABS-012
Kullanıldığı Araçlar: PEUGEOT 206 , 206 Van , 206+
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Açıklama: TEKNOPARTS PG-ABS-012 Abs Hız Sensoru Arka Sağ - Sol P206 1,4 - 1,4hdı - 1,6hdı 03> (Kampanalı) Boy:770mm, OEM: 4545A0, 6SKV101, CCZ1369ABE, 50254, 97990143, 84654, 58115B, LVAB302, 900061, 30143. PEUGEOT 206 , 206 Van , 206+ modellerine uygundur.Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
Ürün Özellikleri
Gerilim: 12 V
Uzman personel tarafından montaj/demontaj gereklidir!
Montaj yeri: Arka aksın her iki tarafından
Sensör: Hal sensörü
Kablo uzunluğu: 783 mm