OEM: 548403A000, 54823H1000, 54823H1000AS, 54823H1000DS
GTIN/EAN: 8698110080818
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Z ROT ÖN SAG
Ürün Özellikleri
Yükseklik: 60 mm
Genişlik: 91 mm
Dişli ölçüsü 1: M12 x 1,25
Çubuk/Destek: Bağlantı kolu
Umaks.: 100 mm
Ağırlık: 0,322 kg
Uzunluk: 61 mm